מוני הארנב וחבורת המונים

לרכישת הספר באתר "ספרות עם משמעות"

מחיר השקה מיוחד - 58 ש"ח

+ חוברת צביעה במתנה

 לרכישת הספר באתר "עברית"

עותק מודפס - 61.5 ש"ח 

logo tsameret.PNG

 לרכישת הספר
באתר הוצאת "צמרת"

עותק דיגיטלי - 37 ש"ח 

עותק מודפס - 68 ש"ח 

כָּכָה זֶה חֲבֵרִים,
תִּרְאוּ אֵיזֶה מַדְהִים,

כֻּלָּנוּ שׁוֹנִים וְכֻלָּנוּ דּוֹמִים.

זֶה הַכֹּחַ שֶׁלָּנוּ שֶׁאוֹתָנוּ בּוֹנֶה,

סַבְלָנוּת לְאַחֵר, קַבָּלַת הַשּׁוֹנֶה.

מְצִיאָה שֶׁל עִנְיָן מְשֻׁתָּף וְדִמְיוֹן,

וְכָבוֹד הֲדָדִי, זֶה כָּל הָרַעְיוֹן.

הציצו פנימה...

3.jpg
2.jpg
1.jpg

מוּנִי הָאַרְנָב מגיע לגן חדש ורוצה להקים חבורה. מדובר בתהליך לא פשוט, מעט מלחיץ, שכרוך בדילמות לגבי מהות החברות וקבלת האחר. בסופו מגיעים מוני הארנב וחבריו למסקנה שכולנו שונים וכולנו דומים ומבינים יחד את הערך של חברות אמיתית, נטולת שיפוט ומלאת אהבה וכבוד הדדי.
 

הספר מוני הארנב וחבורת המונים נכתב עבור הילדים והילדות שלנו וגם עבורנו - ההורים. יחד, נוכל להיות איתם ברגעים המורכבים בחיי היומיום ולסלול להם את דרכם בצורה תומכת ומעצימה.

drawing book pic.PNG

חוברת צביעה

בעיצובה של 

           מאיה קלטי !

משחק זיכרון

עם דמויות הסיפור

להדפסה עצמית

cards memory.PNG

הציצו פנימה...

exp 2.png
exp 3.png
part 1.png

חוברות פעילות להורדה

:ממוינות לפי גילאים

קוראים ממליצים

"ספר מצוין, שווה כל שקל. הילדים שלי מאוד נהנו וגם ממש אהבתי את המסר של הספר, חייבים לקרוא את הספר הזה בכל גן ", רחלי דובינובסקי, יזמית ויוצרת

"ספר מעולה, מצחיק ומתוק שעוסק בקבלת השונה, חמלה ואהבה ללא תנאי. קראתי, התרגשתי וממליצה בחום!",  ד"ר עירית שמעוני, רופאה וסופרת ילדים

"ספר מומלץ ביותר החובה בכל בית וגן! המלמד על קבלת האחר דבר הכי חשוב במיוחד בדור של היום. שמחה שקניתי אותו וממליצה בחום לכל אמא וגננת. פשוט מקסים!", הילה שבו ארזי

"ספר מדהים, חובה בכל בית! לבת שלי כבר יש והיא פשוט לא עוזבת אותו. רוצה שיקראו לה שוב ושוב", מאיה קלטי, מאיירת ספרי ילדים

"סיפור מקסים על חברות בין קטנטנים. התחברנו מאוד לחריזה הקלילה והנגישה לילדים. הבת שלי נהנת מאוד מהסיפור כל פעם מחדש ותמיד מתפתח דיון משמעותי אחרי הקריאה. ממליצה מכל הלב!", ד"ר רנטה בלגליי, כימאית וחוקרת

"סיפור מתוק וצבעוני, המעביר מסר ברור וכ"כ חשוב- במיוחד בימים אלה- של קבלת האחר והשונה וחשיבות הביחד. כל זה כתוב בצורה מעוררת עיניין, חריזה מופלאה ומדברת לילד 'בגובה העיניים'.
ממליצה בחום ומחכה בהתרגשות לספר הבא!", מירנה ייטח

"במסגרת העיסוק שלי בשנה האחרונה של כתיבה מקרבת, הגיע אלי הסיפור של ד"ר נינה דר, "מוני הארנב וחבורת המונים". נינה שלחה לי את הסיפור ופשוט התרגשתי כשקראתי אותו. סיפור מרגש על חמלה אמיתית וקבלת האחר. קראתי לא מעט סיפורי ילדים בנושא ולאף אחד מהם לא באמת באמת התחברתי. אבל הסיפור של נינה הוא אחר. הוא מנגיש את הנושא בפשטות ובמתיקות ובאופן מקרב במיוחד. מפגש מקרוב עם האמפתיה וראיית האחר. התוכן נפלא והחרוזים נפלאים!", מיטל דותן, מנהלת קבוצת "ספרות מקרבת"

"בזכות העבודה שלי, זכיתי לקרוא את הספר עוד לפני שהוא יצא לאור - מדובר בספר נפלא ומשמעותי, כתוב בצורה נהדרת!",  שני פרידמן, מנהלת מיזם "ספרות עם משמעות"

 
 

חברים נוספים של מוני הארנב וחבורתו

משקפי הקסם של מיכל

מאת מאיה קלטי

ספר מתוק העוסק בהתמודדות של ילדה עם הקושי של הרכבת משקפיים מגיל צעיר. כמו הסיפור על מוני הארנב, גם סיפור זה עוסק בחייהם של ילדינו ומנסה לקרב אותנו אל חוויותיהם.
גם פה נגלית לעינינו חשיבותה של החברות ושל קבלת האחר.

 

החמלה, ההזדהות והאכפתיות שהקורא חש לאורך כל הסיפור כלפי מיכלי המתוקה, יכולות להוות נקודת פתיחה נפלאה לשיח משמעותי ומלמד בין הורה לילדו. האוירה התמימה, המקבלת והמחבקת של הסיפור שובה לב ומשאירה טעם לעוד.

מתי נגיע?

מאת מיטל דותן

הספר מתאר את אלון (שהוא בעצם כולנו) ששואל את ההורים שלו בנסיעה לסבא בכפר 'מתי נגיע'? אלון מבטא את התסכול שלו. כמה קשה לו לחכות את כל הנסיעה. אומר שהוא רוצה כבר להגיע לסבא. הוריו מביעים כלפיו אמפתיה ונותנים מקום לכל מה שעולה ממנו. ואלון, שבטוח שההורים שלו הם כל יכולים, מבקש להגיע כבר לסבא. אז ההורים, תוך כדי הקשבה ואמפתיה לקושי של אלון, עפים איתו בדימיון ומגיעים לסבא בדרכים יצירתיות, מצחיקות וסוחפות. 

 

נינה הכלבה הזהובה

מאת עירית שמעוני

סדרת ספרים מתוקה אשר נכתבה ואוירה בהשראת החיים עצמם ומתוארת מנקודת מבטה של נינה הכלבה כדי לאפשר לילדים לראות דברים מזווית אחרת,להזדהות עם נינה ובכך לסייע בהבנה ובקבלה של אתגרי החיים ובהתמודדות איתם.

© 2023 by NOMAD ON THE ROAD. Proudly created with Wix.com

© כל הזכויות לתוכן אתר זה שמורות לנינה דר 2018